درباره فروشگاه اینترنتی دیدارمارکت

دیدارمارکت

.

فروشگاه اینترنتی دیدارمارکت، یکی از بزرگترین مجموعه های فعال فروش اینترنتی میباشد.

دیدارمارکت با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد و همچنین تمرکز خود را از یک برند خاص برداشته تا حق انتخاب بیشتری در اختیار مشتریان قرار دهد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های دیدارمارکت محسوب می‌شود. طرح‌‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و دیدارمارکت نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‌‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت دیدارمارکت و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در دیدارمارکت بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندها، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند. .دیدار مارکت به صورت تخصصی بر لوازم خانگی که شامل لوازم شستشو و نظافت -لوازم پخت پز – صوتی و تصویری و … میباشد، فعالیت دارد.

مدیر عامل وب سایت دیدار مارکت، جناب اقای مجتبی اسدی با توجه به درایت و نگاه پیشرو در این زمینه با تلاش و درایت به این نقطه از emarketing رسیده است که در اکثر محصولات موجود در دیدار مارکت به رتبه بندی top ten موتور های جست و جوی اینترنت قرار دارد .

این مجموعه با هدف ارائه خدمات بیشتر و کیفیت بهتر بصورت مستقیم در حال همکاری با شرکت های معتبر لوازم خانگی می باشد. عرضه محصولات به قیمت اصلی شرکت و با کمترین سود، تحویل رایگان کالا و گارانتی های اصلی، خدمات قابل ارائه این فروشگاه میباشد.