تکنولوژی و علم

برند الکترواستیل

برند الکترواستیل

برند الکترواستیل

برند الکترواستیل

الکترواستیل

اینچنین است که ما مانده ایم، چون درختی پهناور که ریشه های قطورش در زمینی امن و گرم جان می گیرد و جوانه ها ی جوانش سر به آسمان می ساید. در این همه رازی ست، رازی شگرف به جادوی بکر ماندگاری، راز الکترواستیل …
گذر برگه های تاریخ دلالت بر آن دارد که الکترواستیل در سالهای پایانی دهه ی چهل خورشیدی پای به گردونه ی صنعت می گذارد محکم و استوار و امیدوار.

آغاز به کار شرکت با تولید محصولات صنعتی (یخچال و فریزرهای ویترینی , انواع آبسردکن و شیر سردکن , سردخانه ها و کانکس های سردخانه دار) همراه بود، امروزه این بخش از فعالیت شرکت با تولید روزانه بیش از ۱۰۰ دستگاه محصولات متنوع و متناسب با نیازهای شما جوابگوی بسیاری از درخواست های خاص، با تولید محصولات سفارشی در حد برندهای معتبر جهانی می باشد.
درسال ۱۳۶۰ با انتخاب برند “الکترواستیل” افق جدیدی در سیاست های تجاری شرکت در زمینه برندسازی ایجاد گردید و از آن سال به بعد فعالیت خود را با نام شرکت “الکترواستیل” ادامه داد.

اطلاعات بیشتر درباره الکترواستیل

ورود فناوری جدید نوفراست(یخچال و فریزر بدون برفک) شرکت را برآن داشت تا با پیشنهاد بکارگیری این فناوری در فرآیند تولید یخچال و فریزهای خانگی توسط تولید کنندگان داخلی آن زمان گام جدیدی در این حوزه فعالیت برداشته شود،اما از آنجایی که طرح این موضوع با استقبال تولیدکنندگان داخلی مواجه نگردید، خود تصمیم به تولید این نسلِ مُدرن از محصولات برودتی گرفتیم.
در راه رسیدن به این هدف والا و در سال۱۳۷۶ تولید اولین یخچال و فریزرهای خانگی بدون برفک را به عنوانِ امکانی جدید با بهره گیری از تجارب قبلی خود آغاز نمودیم و از آن زمان به بعد با توسعه این فعالیت توانسته ایم سهم قابل توجه ای در تامین نیازهای مشتریان به این گونه کالاها را کسب نماید.
الکترواستیل به آرامش شما می اندیشد، ما همواره در کنار شماییم.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =

عناوین محبوب

بالا